Zaznacz stronę

DREWNO TO NASZA PASJA!

Zmieniamy zielone miejsca na wyjątkowe.

Firma GardenWood Sp.z o.o. została założona w roku 1995. Początkiem działalności firmy była produkcja palisady toczonej i impregnowanej z sosny mazurskiej i świerku mazurskiego. Głównym odbiorcą naszej produkcji był Peter Miller w Belgii. Współpracując z różnymi odbiorcami stopniowo rozszerzyliśmy asortyment produkcji o rollbordery i inne wyroby z drewna toczonego. Kolejni klienci i ich zainteresowanie coraz szerszą gamą modeli spowodowały, że zmieniliśmy system pracy.

System ten polega na zlecaniu wytwarzania półfabrykatów i półproduktów różnym producentom na terenie Polski oraz kompletacji i finalnym wykończeniu przez nas produktu gotowego.

Obecnie w ramach kooperacji z małymi i średnimi przedsiębiorstwami przemysłu drzewnego nie ograniczamy się tylko do działalności handlowej, ale opracowujemy wzory, przygotowujemy dokumentację techniczną, współpracujemy przy usprawnianiu procesów produkcyjnych, współfinansujemy zakupy materiałów, ściśle współpracujemy z naszymi kooperantami w dbałości o jakość produktów.

Wieloletnie doświadczenie w handlu i w logistyce w przemyśle drzewnym pozwala nam solidnie wywiązywać się z podjętych zobowiązań handlowych i zapewnić wysoką jakość dostarczanych towarów.

Wszystko to składa się na to, że jesteśmy gwarantem solidnych i terminowych dostaw do klientów z terenu całej Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii.